0541 380 25 05

  • Resim1
  • Resim 3
  • Resim 5
  • slayt

0541 380 25 05


EN ÇOK TARAFTAR ATKISI TALEP EDEN GRUPLAR
TÜRKİYE GRUPLARI
Çarşı: Beşiktaş - UltraAslan: Galatasaray - Çılgınlar: Trabzonspor - Esenler Grubu: - Gecekondu: Ankaragücü - Kızılcıklı: Eskişehirspor - Alkaralar: Gençlerbirliği - Teksas: Bursaspor - Yalı: Göztepe -Tatangalar: Sakaryaspor - Karşıyaka Çarşı: Karşıyakaspor - Nalçacılar: Konyaspor - Forza Şirinler: Samsunspor - Tarzanlar: Vestel Manisaspor - Kızıl Akrepler: Antalyaspor - Çamlık: Denizlispor - Hodri Meydan: Kocaelispor
AVRUPA TAKIMLARI
Real Madrid - Barcelona - Manchester United - AC Valencia - Inter Milan - Liverpool - Arsenal - Chelsea -Olympique - Lyon - Juventus - FC Porto - PSV Eindhoven - Lazio - Parma AS Roma - Galatasaray - Newcastle United Dinamo Kiev - Beşiktaş - Bursaspor - Trabzonspor Bayern Münih - Celtic FC -Atletico Madrid - Schalke 04 - leeds united - Ajax - FC Kopenhag - Sivas Spor
AVRUPA MİLLİ TAKIMLARI
Almanya Brezilya Arjantin İtalya İspanya PortekizAfrika Fransa Danimarka Norveç İsveç AvusturyaBelçika Hollanda İrlanda Macaristan Polonya Türkiye

baskı şal saten atkı

Atkı üreticisi olmak; Üretimini yaptığımız dokuma atkıörme atkı, baskı şal(saten atkı), nakışlı atkı, tek katlı atkı, casual taraftar atkıda dünya standartlarında kaliteye sahip olup, hammadde olarak yüksek kaliteli polyester ve akrilik iplikler kullanılmaktadır. 


Atkı üretimi takımların yada promosyon atkı yapılacak firmanın  eskiz ve bu çizimin taslağa dönüşüp detaylanmasıyla başlar. 


Sonunda boyunlarımıza taktığımız, bizi sevdiğimiz renklerimize dönüştüren ,kendimizi ifade etmemizi saglayan,örme ve dokuma atkılarda soğuktan koruyan,en sevdigimiz logolarla kaplı birer atkıya dönüşürler. 


Atkıda bir diğer önemli unsur tüm bu hammaddelerin kanserojen den uzak ve tüm tetkiklerinin yapılmış olmasıdır Çünkü sağlık paha biçilemez kadar pahallıdır. 


Bu nedenle atkı  üreticisi olmak meziyet ve tecrübe ve güven gerektiren bir iş alanıdır. Atkı üreticileri birbirleri arasında benzerlikler taşır. 


Benzerliklerde en önemli ayrıntı kalitedir.Kalite kullanılan Hammadde ve dokuma sıklığı ile başlar.! Daha sonrasında atkıdaki Detaylar tecrübeli bir üreticinin ellerinde fark yaratır.


www.staratkiimalat.com